Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: dspace.pdpu.edu.ua/jspui/handle/123456789/17195
Назва: Розвиток освіти в Україні: історія та сучасний стан
Автори: Савчук, Олена Петрівна
Savchuk, Olena Petrivna
Стойко, В. О.
Ключові слова: українська освіта
система освіти
самоосвіта
Дата публікації: 2019
Видавництво: Черкаський інститут пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля
Бібліографічний опис: Савчук О. П. Розвиток освіти в Україні: історія та сучасний стан / О. П. Савчук // Вісник гуманітарного наукового товариства: наукові праці. – Випуск 19. – Черкаси: ЧІПБ імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України, 2019. – С. 170-174.
Короткий огляд (реферат): Проблема розвитку системи в Україні є актуальною завжди. Адже від освітнього рівня громадян держави залежить її функціонування, існування та розвиток. Завдяки розумним, розвиненим, творчим, обдарованим та високоінтелектуальним особистостям наша держава розвивається, з кожним кроком входить до рівня Європейського союзу. Тому при постійному удосконаленні системи освіти буде і удосконалюватись сама держава і люди в ній. Українська система освіти пройшла довгий і тернистий шлях розвитку, в якому намагалися досягти високого рівня освіти кожного члена держави. За історією становлення освіти в Україні, ми бачимо, що процес розвитку постійно йде вгору. Впроваджуються нові стандарти, які дають нові можливості розвитку кожної особистості, надає право всім отримати освіту та забезпечити собі гарне майбутнє. Але далеко не всі учні бажають продовжувати навчання у вищих навчальних закладах та технікумах, що говорить про недостатню профорієнтаційну роботу закладів та батьків, які несуть відповідальність за вибір дитини до повноліття.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): dspace.pdpu.edu.ua/jspui/handle/123456789/17195
Розташовується у зібраннях:Кафедра технологічної і професійної освіти

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Savchuk.pdf1.09 MBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.