Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: dspace.pdpu.edu.ua/jspui/handle/123456789/17193
Назва: Професійна підготовка соціальних працівників у закладах вищої освіти України
Автори: Савчук, Олена Петрівна
Savchuk, Olena Petrivna
Асмолова, А. А.
Ключові слова: соціальна робота
підготовка соціальних працівників
змобілізованість соціального працівника
професійна підготовка працівника
Дата публікації: 2019
Видавництво: Черкаський інститут пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля
Бібліографічний опис: Савчук О. П. Професійна підготовка соціальних працівників у закладах вищої освіти України / О. П. Савчук, А. А. Асмолова // Вісник гуманітарного наукового товариства: наукові праці. – Випуск 19. – Черкаси: ЧІПБ імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України, 2019. – С. 36-42.
Короткий огляд (реферат): Соціальна робота – надзвичайно різнопланова діяльність, яка вимагає від соціального працівника оволодіння найрізноманітнішими уміннями і навичками. Більшість зарубіжних і вітчизняних вчених вважає, що незалежно від того, де буде здійснюватися соціальна робота, соціальний працівник повинен оволодіти уміннями: чітко визначати суть проблеми; виробляти відповідний план дій; забезпечувати практичну реалізацію плану; давати правильну оцінку результатам виконаної роботи. У цьому полягає суть всієї практичної соціальної роботи як з окремими індивідами, так і з групами. На сьогодні підготовка майбутніх соціальних працівників розглядається науковцями як багатофакторна структура, головне завдання якої полягає у набутті кожним студентом особистісного смислу діяльності, формуванні фахової майстерності, постійно зростаючому інтересі до роботи з дітьми та їхніми батьками, а також у розвитку успішності в діяльності.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): dspace.pdpu.edu.ua/jspui/handle/123456789/17193
Розташовується у зібраннях:Кафедра технологічної і професійної освіти

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Savchuk.pdf1.09 MBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.