Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: dspace.pdpu.edu.ua/jspui/handle/123456789/16945
Назва: Шлях Японії до великого економічного дива
Автори: Шевченко, О. О.
Ключові слова: післявоєнна Японія
післявоєнний період
Антимонопольний указ
монополістичний капіталізм
Дата публікації: 2023
Видавництво: Державний заклад «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського»
Бібліографічний опис: Шевченко О. О. Шлях Японії до великого економічного дива / О. О. Шевченко // Історіосфера: матеріали Вісімнядцятої наукової конференції викладачів, здобувачів вищої освіти та молодих учених Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К. Д. Ушинського, [7-8 квітня, 2023р.] / Південноукр. нац. пед. ун-т ім. К. Д. Ушинського, Рада молодих учених та спеціалістів; [ Ю. А. Добролюбська (відп. ред.) та ін.]. – Одеса : [ПНПУ імені К. Д. Ушинського], 2023. – С. 102-106.
Короткий огляд (реферат): Приклад Японії показує нам, як і що потрібно робити в критичному, навіть в катастрофічному стані, в якому знаходилася їх держава. Я думаю, досвід країни вранішнього сонця допоможе нам у відновленні власної держави. Ні для кого не секрет, що зараз в нашій країні війна. Велика криза і в економічному і технічному стані. Ця стаття допоможе висвітлити всі аспекти економічного розвитку держави в післявоєнний період. Однією із фундаментальних основ, якою керувались США, була конференція. Яка була проведена 1943 року і в ній приймали участь три держави-союзниці: Америка, Британія і Китай. Місцем проведення конференції був Каїр. Вони разом з керівником Гомінданівського керівництва Чан-Кайші обговорювали військові операції, спрямовані проти розширення Японії. Також одним із головних питань було мирне післявоєнне врегулювання конфлікту на Далекому Сході. Адже після перемоги над Японією міг спалахнути ще один військовий конфлікт, так як ситуація була б нестабільною. В декларації, яка була підписана союзниками, говорилося про те, що військову агресію Японії потрібно спинити. За результатами цієї конференції Китай повернув всі території, окуповані японцями з початку світової війни 1914 р.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): dspace.pdpu.edu.ua/jspui/handle/123456789/16945
Розташовується у зібраннях:2023

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Shevchenko N. F..pdf503.2 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.