Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: dspace.pdpu.edu.ua/jspui/handle/123456789/16699
Назва: Краєзнавтво у початковій школі
Автори: Букач, Валерій Михайлович
Букач, Валерий Михайлович
Bukach, Valery Mykhailovych
Ключові слова: краєзнавство
українська культура
духовна цілісність
підготовка вчителів початкової школи
Дата публікації: 2017
Видавництво: Видавничий дім «Гельветика»
Бібліографічний опис: Букач В. М. Краєзнавтво у початковій школі / В. М. Букач // Глобальні виклики педагогічної освіти в університетському просторі : матеріали ІІІ Міжнародного Конгресу (м. Одеса, 18-21 травня 2017 р.) / Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського. – Одеса: Видавничий дім «Гельветика», 2017. – С. 143-144.
Короткий огляд (реферат): Краєзнавство, як вивчення природи, населення, господарства, історії та культурно- етнографічних особливостей певної частини країни, адміністративного чи природного районів, населених пунктів, сприяє розумінню різноманіття та єдності народу України. Ознайомлюючись з краєзнавчим матеріалом, наприклад, в курсі історії української культури, майбутній вчитель повинен зрозуміти наявність моральної складової, духовної цілісності способу життя населення регіону, району, міста, села, тієї «малої батьківщини», яка є основою для формування у кожного індивіда любові до рідної землі та усвідомлення себе патріотом, незалежно від етнічного походження. Краєзнавча спрямованість в процесі підготовки вчителів початкової школи може бути реалізована як в курсах з історії України та української культури, економіки, рідної мови та літератури, так і при викладанні іноземної мови, основ правознавства, політології. Використання краєзнавчого матеріалу при вивченні означених дисциплін надає можливість студенту осягнути особливості історичного процесу на території України, більш об’єктивно уявити процеси державотворення, зрозуміти етнічні особливості формування та розвитку народів України. Знання з краєзнавства молодші школярі можуть отримувати на уроках природознавства, літературного читання, малювання, музики та співів, «я у світі».
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): dspace.pdpu.edu.ua/jspui/handle/123456789/16699
Розташовується у зібраннях:Глобальні виклики педагогічної освіти в університетському просторі (2017)

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Bukach Valery Mykhailovych.pdf9.87 MBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.