Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: dspace.pdpu.edu.ua/jspui/handle/123456789/16364
Назва: Категорія щастя у філософських міркуваннях Г. Сковороди («Розмова п’яти подорожніх про істинне щастя в житті»)
Автори: Яремчук, Наталя Вікторівна
Яремчук, Наталия Викторовна
Iaremchuk, Natalia Viktorivna
Поп, Анна
Ключові слова: Григорій Сковорода
«Розмова п’яти подорожніх про істинне щастя в житті»
щастя
Дата публікації: 2022
Видавництво: Державний заклад «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського»
Бібліографічний опис: Яремчук Н. Категорія щастя у філософських міркуваннях Г. Сковороди («Розмова п’яти подорожніх про істинне щастя в житті») / Наталія Яремчук, Анна Поп // Літературна творчість Григорія Сковороди й сучасність (до 300-річчя від дня народження) : збірн. наук. статей. – Одеса : Університет Ушинського, 2022. – С. 64-71.
Короткий огляд (реферат): Слід зазначити, що в своїй творчості Григорій Сковорода намагається осмислити категорію щастя та шляхи його досягнення і реалізації. Звісно, може здатися, що погляди філософа на категорію щастя дещо неактуальні у наш час. Але Григорій Сковорода доводить, що істина в простому, адже щастя – одвічна цінність і воно (щастя) не може залежати лише від матеріального. У праці «Розмова п’яти подорожніх про істинне щастя в житті» ми дослідили роздуми письменника щодо найвищої цінності через біблійні твори і притчі. Григорій Сковорода доводить, якщо щаслива окрема людина, то буде щасливим й суспільство, бо щасливі люди створюють відповідне оточення. Тобто щастя всього світу залежить відповідно від щастя кожного. Концепція щастя у філософа забарвлена рисами української ментальності.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): dspace.pdpu.edu.ua/jspui/handle/123456789/16364
Розташовується у зібраннях:Літературна творчість Григорія Сковороди й сучасність (до 300-річчя від дня народження)

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Iaremchuk, Pop.pdf2.26 MBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.