Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: dspace.pdpu.edu.ua/jspui/handle/123456789/16348
Назва: Писанкарство в мистецькій освіті
Автори: Петрук, Роман Ігорович
Ключові слова: писанкарство
поліхромна пластика
декоративно-прикладне мистецтво
мистецька освіта
КДАДПМД ім. М. Бойчука
Дата публікації: 2021
Видавництво: Астропринт
Бібліографічний опис: Петрук Р. І. Писанкарство в мистецькій освіті / Р. І. Петрук // Декоративно-прикладне мистецтво в національній системі художньо-педагогічної освіти : сучасний досвід і перспективи : тези доповідей І Всеукраїнської науково-практичної конференції; [упоряд. : О. В. Ткачук, Т. С. Штикало], (м. Одеса, 18–19 березня 2021 р.). — Одеса : ДЗ «Південноукр. нац. пед. ун-т ім. К. Д. Ушинського» (Астропринт), 2021. – C. 52-54.
Короткий огляд (реферат): Основним завданням ЗВО мистецького спрямування, зокрема Київської державної академії декоративно-прикладного мистецтва і дизайну (КДАДПМД) імені М. Бойчука, є надання ґрунтовних базових професійних знань та умінь в межах творчої спеціалізації, обраної студентом. Вагомим аспектом у процесі навчання є осягнення ним досвіду попередніх поколінь, розуміння важливості синтезу теорії і практики, що увінчується виконанням конкретних завдань у різних матеріалах і техніках. Пріоритетом освітнього процесу в академії є виховання свідомих громадян – фахівців, які будуть відроджувати, зберігати і збагачувати українську національну культуру. Писанкарство – одне з завдань дисципліни «Поліхромна пластика» на кафедрі монументально-декоративного і сакрального мистецтва (МДСМ) КДАДПМД ім. М. Бойчука; важливість його виконання на ІІ курсі навчання полягає в отриманні студентами досвіду композиційної організації об’ємного простору, дослідженні символічних кодів української орнаментики, їхньої інтерпретації. Особливу увагу зосереджено на методології виконання роботи.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): dspace.pdpu.edu.ua/jspui/handle/123456789/16348
Розташовується у зібраннях:Декоративно-прикладне мистецтво в національній системі художньо-педагогічної освіти: сучасний досвід і перспективи (2021)

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Petruk.pdf548.3 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.