Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: dspace.pdpu.edu.ua/jspui/handle/123456789/16326
Назва: Колір як засіб сприйняття художнього образу (розділ «Гобелен»)
Автори: Борисюк, Зінаїда Дмитрівна
Борисюк, Зинаида Дмитриевна
Borisyuk, Zinaida Dmytrivna
Ключові слова: колір
гобелен
асоціації
символ
декоративно-прикладне мистецтво
Дата публікації: 2021
Видавництво: Астропринт
Бібліографічний опис: Борисюк З. Д. Колір як засіб сприйняття художнього образу (розділ «Гобелен») / З. Д. Борисюк // // Декоративно-прикладне мистецтво в національній системі художньо-педагогічної освіти : сучасний досвід і перспективи : тези доповідей І Всеукраїнської науково-практичної конференції; [упоряд. : О. В. Ткачук, Т. С. Штикало], (м. Одеса, 18–19 березня 2021 р.). – Одеса : ДЗ «Південноукр. нац. пед. ун-т ім. К. Д. Ушинського» (Астропринт), 2021. – C. 8-9.
Короткий огляд (реферат): Одним із основних напрямків художньо-педагогічної освіти є підготовка висококваліфікованих, фахово компетентних спеціалістів. Якість підготовки фахівця в галузі декоративно-прикладного мистецтва зумовлена великою кількістю зовнішніх і внутрішніх чинників. За спеціальністю 023 значну увагу приділено дисциплінам професійно орієнтованого художнього циклу — теорії та практиці компо- зиції, основам кольорознавства, живопису, малюнку, мистецтвознавству та ін. Однією з дисциплін названого циклу є килимарство (гобелен). Гобелен, в силу своєї специфіки, належить до декоративного і до монументального мистецтву. Декоративне гобеленове панно в інтер’єрі впливає на людину психологічно, створюючи особливий настрій. Ми живемо в просторі кольору. Колір — один із найвагоміших засобів художньої форми, він є невід’ємним атрибутом психологічного образу, що формує чуттєву тканину. У теоретичних дослідженнях з кольорознавства феномен кольору розглянутий в різних аспектах.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): dspace.pdpu.edu.ua/jspui/handle/123456789/16326
Розташовується у зібраннях:Декоративно-прикладне мистецтво в національній системі художньо-педагогічної освіти: сучасний досвід і перспективи (2021)

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Borysiuk.pdf544.82 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.