Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: dspace.pdpu.edu.ua/jspui/handle/123456789/16262
Назва: Значення цінної та рідкісної літератури бібліотеки для Університету Ушинського
Автори: Спасскова, Олена Павлівна
Spasskova, Olena Pavlivna
Ключові слова: стародруки
значення цінної та рідкісної літератури
ціннісна література Університету Ушинського
експозиція рідкісної книги
Дата публікації: 2021
Видавництво: Державний заклад «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського»
Бібліографічний опис: Спасскова О. П. Значення цінної та рідкісної літератури бібліотеки для Університету Ушинського / О. П. Спасскова // Бібліотека в цифрову епоху: від традиції до інновації: збірник матеріалів Всеукраїнської бібліотечної конференції, присвяченої 100-річчю заснування ФБ ОДАУ / Укл. О.П. Крайтель, Г.О. Башкатова / Електронний ресурс. – Одеса: ОДАУ, 2021. – С. 76-78.
Короткий огляд (реферат): Перлиною бібліотеки Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К. Д. Ушинського є фонд цінної та рідкісної літератури, який налічує понад 16 тисяч видань XVII – ХХ cт. Його основою стали стародруки, що були передані до бібліотеки з приватних колекцій видатних вчених міста Одеси, таких як філологи Борис Варнеке (4480 примірників), Петро Потапов (545 примірників) та мікробіолог Яків Бардах (900 примірників). Історія фонду тісно переплітається з формуванням фонду бібліотеки в цілому. На базі фонду, влітку 2011 року, було створено експозицію, до якої увійшли найвизначніші та найцінніші видання, серед них - наукові праці з педагогіки, історії, мистецтвознавства та культурології, шедеври української та зарубіжної літератури.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): dspace.pdpu.edu.ua/jspui/handle/123456789/16262
Розташовується у зібраннях:Кафедра теорії і методики декоративно-прикладного мистецтва та графіки

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Spasskova, Olena Pavlivna 2021.pdf2.13 MBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.