Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: dspace.pdpu.edu.ua/jspui/handle/123456789/15512
Назва: Метафізика серця Григорія Сковороди
Автори: Поплавська, Тетяна Миколаївна
Поплавская, Татьяна Николаевна
Poplavska, Tetiana Mykolaivna
Федорова, Інна Валеріївна
Ключові слова: гуманітарне знання
образ людини
самотрансценденція
метафізика Г. Сковороди
Дата публікації: 2022
Видавництво: Державний заклад «Південноукраїнський національний університет імені К. Д. Ушинського»
Бібліографічний опис: Поплавська Т. М. Метафізика серця Григорія Сковороди / Т. М. Полавська, І. В. Федорова // Методологія та технологія сучасного філософського пізнання : збірник матеріалів VІ Міжнародної наукової конференції студентів, молодих вчених та науковців, присвяченої 30-річчю створення кафедри філософії, соціології та менеджменту соціокультурної діяльності та 205-річчю Університету Ушинського (Одеса, 20-21 травня 2022 року) / оргком. : А. В. Красножон, О. А. Копусь, Г. В. Музиченко, Є. В. Борінштейн. – Одеса : Університет Ушинського, 2022. – С. 120-123.
Короткий огляд (реферат): Сучасне гуманітарне знання практично повністю втратило знання про людину як про духовну істоту, здатну до самотрансценденції і до вільного творіння як самої себе, так і простору власного життя. Образ людини виявляється часом повністю позбавленим майже всіх категорій людського; він гранично уречевлений і опредмечений. Образ людини стає непричетним до цілісності і розколотим на не пов'язані між собою структури cogito, тілесності, повсякденності. Втрата цілісного образу людини постає закономірним явищем, що відбиває духовні процеси, які є у сучасної культурі.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): dspace.pdpu.edu.ua/jspui/handle/123456789/15512
Розташовується у зібраннях:Методологія та технологія сучасного філософського пізнання (2022)

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Poplavska Т. 2022.pdf1.61 MBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.