Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: dspace.pdpu.edu.ua/jspui/handle/123456789/15471
Назва: Етнічні стереотипи в міжкультурних комунікаціях
Автори: Врайт, Галина Яківна
Врайт, Галина Яковлевна
Vrait, Halyna Yakivna
Шабатура, Є. А.
Ключові слова: мужкультурна комунікація
міжособистісний рівень
етнічний стереотип
міжкультурний діалог
Дата публікації: 2022
Видавництво: Державний заклад «Південноукраїнський національний університет імені К. Д. Ушинського»
Бібліографічний опис: Врайт Г. Я. Етнічні стереотипи в міжкультурних комунікаціях / Г. Я. Врайт // Методологія та технологія сучасного філософського пізнання : збірник матеріалів VІ Міжнародної наукової конференції студентів, молодих вчених та науковців, присвяченої 30-річчю створення кафедри філософії, соціології та менеджменту соціокультурної діяльності та 205-річчю Університету Ушинського (Одеса, 20-21 травня 2022 року) / оргком. : А. В. Красножон, О. А. Копусь, Г. В. Музиченко, Є. В. Борінштейн. – Одеса : Університет Ушинського, 2022. – С. 57-60.
Короткий огляд (реферат): Проблема етнічних стереотипів у міжкультурних комунікаціях є досить актуальною та активно вивчається соціологами, психологами, лінгвістами, педагогами та багатьма іншими. Стереотипи так чи інакше торкаються аспектів взаємодії між собою різних народів і культур. Вони виступають посередником протікання міжкультурного діалогу та взаємодії як на колективному, так і на міжособистісному рівнях. Дослідження та пошук шляхів мінімізації впливу стереотипів на міжкультурні зв’язки, а також згладжування «гострих кутів» культурної поведінки має бути достатньо поширеним. Ця проблема має привертати увагу державних інституцій не менше від інших глобальних, таких, як проблема забезпечення харчуванням та проблема біженців. Наведені вище результати дослідження «авто стереотипу українця» наводять на думку, що існує певна необхідність приділяти більшу увагу розвіюванню стереотипів не лише стосовно інших етнічних груп, а й всередині українського суспільства.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): dspace.pdpu.edu.ua/jspui/handle/123456789/15471
Розташовується у зібраннях:Методологія та технологія сучасного філософського пізнання (2022)

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Vrait Halyna Yakivna 2022.pdf1.61 MBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.