Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: dspace.pdpu.edu.ua/jspui/handle/123456789/15459
Назва: Архетипи творчої особистості в українському суспільстві
Автори: Бутенко, Елеонора Геннадіївна
Ключові слова: архетипи
людська свідомість
архетипи у художній творчості
семантична мова українського мистецтва
Дата публікації: 2022
Видавництво: Державний заклад «Південноукраїнський національний університет імені К. Д. Ушинського»
Бібліографічний опис: Бутенко Е. Г. Архетипи творчої особистості в українському суспільстві / Е. Г. Бутенко // Методологія та технологія сучасного філософського пізнання : збірник матеріалів VІ Міжнародної наукової конференції студентів, молодих вчених та науковців, присвяченої 30-річчю створення кафедри філософії, соціології та менеджменту соціокультурної діяльності та 205-річчю Університету Ушинського (Одеса, 20-21 травня 2022 року) / оргком. : А. В. Красножон, О. А. Копусь, Г. В. Музиченко, Є. В. Борінштейн. – Одеса : Університет Ушинського, 2022. – С. 33-35.
Короткий огляд (реферат): Виявляючись у людській свідомості через образ та символ, архетипічні образи здатні відроджувати глибинні прошарки свідомості, так як джерело архетипічних образів у міфах і легендах кожного народу, фольклорі та його традиціях. В умовах глобалізації сучасного світу кардинально постають питання щодо збереження духовного потенціалу і окремої особистості, й кожної національної спільноти. Архетипи у художній творчості є духовним здобутком та культурною спадщиною народу , який проживає на Україні і за її межами. Те, що зображено на полотні, несе інформацію, яка передається з покоління в покоління через орнамент, образ, символ і людина може зрозуміти це на інтуітивному рівні.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): dspace.pdpu.edu.ua/jspui/handle/123456789/15459
Розташовується у зібраннях:Методологія та технологія сучасного філософського пізнання (2022)

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Butenko 2022.pdf1.61 MBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.