Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: dspace.pdpu.edu.ua/jspui/handle/123456789/15382
Назва: Внесок Одеського відділення Українського Синергетичного Товариства у розвиток освіти у ХХІ столітті – назустріч 20-річному ювілею Товариства (2002–2022)
Автори: Єршова-Бабенко, Ірина Вікторівна
Yershova-Babenko, I. V.
Гончарова, Ольга Євгенівна
Kozobrodova, Dina Mykhailivna
Козобродова, Діна Михайлівна
Козобродова, Дина Михайловна
Ключові слова: освіта ХХІ століття
Одеське відділення Українського Синергетичного товариства
вища освіта
психіка людини
соціум
психосинергетика
довкілля людини
Дата публікації: 2022
Видавництво: Державний заклад "Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського"; Нерубайський навчально-виховний комплекс "школа-гімназія" Нерубайської сільської ради
Бібліографічний опис: Єршова-Бабенко І. В. Внесок Одеського відділення Українського Синергетичного Товариства у розвиток освіти у ХХІ столітті – назустріч 20-річному ювілею Товариства (2002–2022) / І. В. Єршова, Д. М. Козобродова // Освіта та соціалізація особистості : матеріали Х Інтернет-конференції здобувачів вищої освіти і молодих учених, присвяченої 30-річчю створення кафедри філософії, соціології та менеджменту соціокультурної діяльності та 205-річчю Університету Ушинського (Одеса, 22-23 квітня 2022 року) / оргком. : А. В. Красножон, О. А. Копусь, Г. В. Музиченко, Є. В. Борінштейн. – Одеса: Університет Ушинського, 2022. – С. 55-57.
Короткий огляд (реферат): Одеське відділення Українського Синергетичного товариства, яке існує з 2002 року, очолює професор Ірина Вікторівна Єршова-Бабенко, доктор філософських наук, автор нового наукового напряму «Психосинергетика» та автор методу «Створююча Сила». В аспекті дослідження автори вважають, що однією з особливо значущих особливостей системи вищої освіти як соціального інституту та способу соціалізації людини – це швидка зміна соціально-психологічних умов, у яких виявилася людина. Йдеться про зміну параметрів інформаційного середовища як специфічного довкілля людини. З одного боку, це відноситься до суспільства як соціально-інформаційного макросередовища, з іншого – до особистості, внутрішнього, внутрішньопсихічного світу людини.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): dspace.pdpu.edu.ua/jspui/handle/123456789/15382
Розташовується у зібраннях:Освіта та соціалізація особистості (2022)

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Yershova-Babenko I. V. 2022.pdf1.76 MBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.