Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: dspace.pdpu.edu.ua/jspui/handle/123456789/15380
Назва: Розвиток критичного мислення молодших школярів як одне з основних завдань сучасної освіти
Автори: Демчук, С. А.
Самчук, Лариса Сергіївна
Samchuk, Larysa
Самчук, Лариса Сергеевна
Ключові слова: критичне мислення
мислення молодших школярів
сучасна освіта
інтелектуальні здібності учнів
Дата публікації: 2022
Видавництво: Державний заклад "Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського"
Бібліографічний опис: Демчук С. А. Розвиток критичного мислення молодших школярів як одне з основних завдань сучасної освіти / С. А. Демчук, Л. С. Самчук // Освіта та соціалізація особистості : матеріали Х Інтернет-конференції здобувачів вищої освіти і молодих учених, присвяченої 30-річчю створення кафедри філософії, соціології та менеджменту соціокультурної діяльності та 205-річчю Університету Ушинського (Одеса, 22-23 квітня 2022 року) / оргком. : А. В. Красножон, О. А. Копусь, Г. В. Музиченко, Є. В. Борінштейн. – Одеса: Університет Ушинського, 2022. – С.49-51.
Короткий огляд (реферат): У статті дослідженно критичне мислення в парадигмі розвитку інтелектуальних здібностей учнів початкової ланки. Освітня технологія розвитку критичного мислення на всіх етапах передбачає толерантне ставлення педагога та аудиторії до будь-яких висловлених думок, нехай навіть абсолютно неправильних. Відомо, що дитина не народжується з якимось ставленням до себе та навколишнього світу. Як і всі інші якості її особистості, критичність виникає і розвивається в процесі виховання і навчання, в якому основна роль належить сім'ї та школі. Формування критичності сьогодні є однією з базових передумов підготовки особистості до успішної життєдіяльності у суспільстві.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): dspace.pdpu.edu.ua/jspui/handle/123456789/15380
Розташовується у зібраннях:Освіта та соціалізація особистості (2022)

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Demchuk 2022.pdf1.76 MBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.