Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: dspace.pdpu.edu.ua/jspui/handle/123456789/15355
Назва: Сучасні аспекти підготовки фахівців в умовах змішаного навчання
Автори: Черненко, Наталія Миколаївна
Черненко, Наталия Николаевна
Chernenko, Natalia Mykolaivna
Черненко, В. І.
Ключові слова: онлайн-навчання
змішане навчання
тренінгове навчання
нетрадиційні методи навчання
дистанційне навчання
Дата публікації: 2022
Видавництво: Державний заклад "Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського"
Бібліографічний опис: Черненко Н. М. Сучасні аспекти підготовки фахівців в умовах змішаного навчання / Н. М. Черненко, В. І. Черненко // Сучасні методи та форми організації освітнього процесу у закладах вищої освіти: збірник матеріалів Всеукраїнської науково-методичної конференції (15 червня 2022 року) / оргком. Н. М. Черненко, О. М. Соловейчук. – Одеса : Університет Ушинського, 2022. – С. 230-232.
Короткий огляд (реферат): Підготовка сучасного фахівця має бути орієнтоване на потреби, використовуючи форми дистанційного навчання засобами хмарних сервісів у закладах освіти, впроваджуючи інноваційні форми навчання (коворкінг, мобільні програми: Google Classroom, ClassDojo, School Planner, Google презентації, kahoot, Padlet та ін.), що безпосередньо впливатиме як на якість надання освітніх послуг, так і на якість самого продукту. Ураховуючи специфіку онлайн-навчання, варто зазначити, що тренінгові технології є важливою складовою інтерактивного навчання. Як наголошують вчені (П. Бавіна та ін.) – це технології, які доцільно розглядати у контексті діяльнісного навчання, вони спираються на основні принципи ігрового моделювання (ефекта, вправи, асоціації, спілкування, досягнення очікуваних результатів тощо), а головне, є збалансованими за рахунок традиційних та нетрадиційних імітаційних методів навчання.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): dspace.pdpu.edu.ua/jspui/handle/123456789/15355
Розташовується у зібраннях:Сучасні методи та форми організації освітнього процесу у закладах вищої освіти (2022)

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Chernenko Natalia Mykolaivna 2022.pdf306.34 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.