Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: dspace.pdpu.edu.ua/jspui/handle/123456789/14963
Назва: Відносини України з Європейським Союзом
Автори: Аврамова, Т. С.
Ключові слова: Європейський Союз
міжнародна політика
переваги та недоліки вступу України в ЄС
цивілізований світь
конкуренція в економічній сфері
Дата публікації: 2022
Видавництво: Державний заклад «Південноукраїнський національний університет імені К. Д. Ушинського», Центр соціально-політичних досліджень «Politicus»
Бібліографічний опис: Аврамова Т. С. Відносини України З Європейським Союзом / Т. С. Аврамова // Сучасні виклики соціально - політичного розвитку: політико-правові, соціально-економічні та культурні виміри : матеріали Всеукраїнської науково-практичної конференції студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених (м. Одеса, 16 травня 2022 р.). – Одеса : ДЗ «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського», Центр соціально-політичних досліджень «Politicus». – 2022. – С. 13-15.
Короткий огляд (реферат): Відносини Україна — ЄС — це відносини між Україною та Європейським Союзом, який пов'язав міжнародної політикою, економікою, освітою, наукою, культурою. Існують переваги та недоліки вступу України в ЄС. Перш за все, хочеться сказати, що після вступу у ЄС на нашу країну чекають великі перспективи. А саме: співробітництво з розвиненими країнами, економічний розвиток, зміцнення позицій України у світовій системі міжнародних відносин [5]. І насамперед ЄС надає всім своїм членам право користуватися всіма принципами та свободами, які дозволяють побудувати вільну та процвітаючу державу. Бути в ЄС означає "сидіти за одним столом" з представниками цивілізованого світу. До переваг також можна віднести захист прав споживачів та права людей, захист від корупції (ЄС вимагає від країн-претендентів жорсткого переслідування корупції), широкий ринок праці (українці матимуть можливість також пропонувати себе як фахівців у всіх галузях нарівні з європейцями), візову лібералізацію та політичний вектор. Щодо недоліків, це висока конкуренція в економічній сфері та посилення еміграційних процесів з України.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): dspace.pdpu.edu.ua/jspui/handle/123456789/14963
Розташовується у зібраннях:Сучасні виклики соціально-політичного розвитку: політико-правові, соціально-економічні та культурні виміри (2022)

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Avramova T. 2022.pdf1.9 MBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.