Please use this identifier to cite or link to this item: dspace.pdpu.edu.ua/jspui/handle/123456789/13363
Title: Вдосконалення відчуття рівноваги у дівчат, які займаються спортивною аеробікою з використанням балансувальної платформи BOSU
Authors: Тодорова, Валентина Георгіївна
Тодорова, Валентина Георгиевна
Todorova, Valentina Heorhiivna
Бундзяк, С. А.
Keywords: рівновага
спортивна аеробіка
нестабільна опора BOSU
етап спеціалізованої базової підготовки
Issue Date: 2020
Publisher: Букаєв Вадим Вікторович
Citation: Тодорова В. Г. Вдосконалення відчуття рівноваги у дівчат, які займаються спортивною аеробікою з використанням балансувальної платформи BOSU / В. Г. Тодорова, С. А. Бундзяк // Сучасні проблеми фізичного виховання, спорту та здоров’я людини : матеріали ІV інтернет-конференції (Одеса, 24-25 листопада 2020 р.). – Одеса : видавець Букаєв Вадим Вікторович, 2020. – С. 134-140.
Abstract: У статті теоретично обґрунтовано та експериментально перевірено відчуття рівноваги у дівчат, які займаються спортивною аеробікою з використанням балансувальної платформи BOSU. Створено методику оцінки рівноваги з використанням нестабільної опори для дівчат 14-17 років, що займаються спортивною аеробікою. Експериментально доведено ефективність впровадження авторської методики у навчально-тренувальний процес спортсменок на етапі спеціалізованої базової підготовки. Мета роботи: розробити та експериментально перевірити методику використання нестабільної опори для розвитку рівноваги у дівчат 14-17 років, що займаються спортивною аеробікою. Об’єкт дослідження: навчально-тренувальний процес в групі спеціалізованої базової підготовки зі спортивної аеробіки. Висновки: перевірено ефективність розробленої методики для розвитку рівноваги у спортсменок 14-17 років, що займаються спортивною аеробікою. В якості засобів розробленої методики використовувалися вправи на тренажері з нестабільною опорою BOSU.
URI: dspace.pdpu.edu.ua/jspui/handle/123456789/13363
Appears in Collections:Сучасні проблеми фізичного виховання, спорту та здоров’я людини (листопад 2020 р.)

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Todorova Valentina Heorhiivna 2020.pdf2.87 MBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.