Please use this identifier to cite or link to this item: dspace.pdpu.edu.ua/jspui/handle/123456789/13344
Title: Використання додаткових методів в засвоєнні степової техніки тхеквондистами віком 6-10 років на начальному етапі тренування
Authors: Челомбитько, С. В.
Ігнатенко, Сузанна Олександрівна
Игнатенко, Сузанна Александровна
Ihnatenko, Suzanna Oleksandrivna
Keywords: степова техніка тхеквондиста
спортсмени-тхеквондисти
степова техніка
розвиток координаційно-швидкісних якостей
Issue Date: 2020
Publisher: Букаєв Вадим Вікторович
Citation: Челомбитько С. В. Використання додаткових методів в засвоєнні степової техніки тхеквондистами віком 6-10 років на начальному етапі тренування / С. В. Челомбитько, С. О. Ігнатенко // Сучасні проблеми фізичного виховання, спорту та здоров’я людини : матеріали ІV інтернет-конференції (Одеса, 24-25 листопада 2020 р.). – Одеса : видавець Букаєв Вадим Вікторович, 2020. – С. 79-83.
Abstract: Використання додаткових методів в засвоєнні степової техніки тхеквондистами віком 6-10 років на начальному етапі тренування. Доведено, що такі якості як координація і швидкість є найважливішими якостями, які повинні бути добре розвинені у спортсменів-тхеквондистів. Частіше за все у групах начальної підготовки у дітей слабо розвинені такі якості, як координація та швидкість. Вони дуже повільно оволодівають спаринговою технікою , а це, в свою чергу, негативно впливає на загальній процес адаптації до змагальної діяльності. Динаміка зміни показників при використанні неспецифічних методів тренування, була взята за основу порівняльного аналізу.
URI: dspace.pdpu.edu.ua/jspui/handle/123456789/13344
Appears in Collections:Сучасні проблеми фізичного виховання, спорту та здоров’я людини (листопад 2020 р.)

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Chelombitko 2020.pdf2.41 MBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.