Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: dspace.pdpu.edu.ua/jspui/handle/123456789/845
Название: Факторна структура функціональних можливостей юнаків 17-21 років
Авторы: Топчій, Марія Сергіївна
Босенко, Анатолій Іванович
Дишель, Галина Олександрівна
Босенко, Анатолий Иванович
Bosenko, Anatoliy Ivanovych
Топчий, Мария Сергеевна
Дышель, Галина Александровна
Dyshel, Galyna Oleksandrivna
Topchii, Mariia Sergiivna
Ключевые слова: факторна структура
функціональні можливості
фізична працездатність
юнаки
Дата публикации: 2017
Издательство: Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького
Библиографическое описание: Топчій М. С. Факторна структура функціональних можливостей юнаків 17-21 років / М. С. Топчій, А. І. Босенко, Г. О. Дишель // Вісн. Черкаського університету. - 2017. - № 2. - С. 75-85.
Краткий осмотр (реферат): Вивчено факторну структуру функціональних можливостей юнаків 17-21 років. Виявлено, що основними складовими першого фактору у всіх вікових періодах були показники фізичної працездатності та пульсова вартість виконаної роботи. Вагомими складовими провідних факторів поряд з енергетичним рівнем і ефективністю регуляції впродовж фізичного навантаження виступають показники стану регуляторних механізмів серцевого ритму на різних етапах тестування. Критерії загального функціонального стану мозку в головних факторах присутні в 17 і в 21 рік. З віком зменшується загальна кількість факторів, однак збільшується кількість залучених змінних в них.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): dspace.pdpu.edu.ua/jspui/handle/123456789/845
Располагается в коллекциях:Кафедра біології та охорони здоров’яВсе ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.