Please use this identifier to cite or link to this item: http://dspace.pdpu.edu.ua/handle/123456789/25695
Title: Застосування міжнародних спортивних санкцій у сфері кіберспорту: механізми ізоляції агресора в цифровому просторі
Authors: Антонюк, А. О.
Keywords: кіберспорт
спортивні санкції
цифровий простір
Issue Date: 2026
Publisher: Державний заклад «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського»
Citation: Антонюк А. О. Застосування міжнародних спортивних санкцій у сфері кіберспорту: механізми ізоляції агресора в цифровому просторі. Сучасна українська держава: вектори розвитку та шляхи мобілізації ресурсів : матеріали Х Всеукраїнської науково-практичної конференції з міжнародною участю (м. Одеса, 30 квітня 2026 р.). Одеса : ДЗ «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського», Центр соціально-політичних досліджень «Politicus», 2026. С.262-264.
Abstract: До 24 лютого 2022 року український кіберспорт існував у тісній зв’язці з російським - це був спільний «СНД-ринок». Гравці, команди та бізнес працювали як один організм: створювалися змішані команди з українців та росіян, мовлення велося переважно російською, а спонсори та організатори турнірів сприймали регіон як єдиний простір без кордонів.
URI: http://dspace.pdpu.edu.ua/handle/123456789/25695
Appears in Collections:Сучасна українська держава: вектори розвитку та шляхи мобілізації ресурсів (2026)

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Antoniuk Artem.pdf684.95 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.